top of page
o_mnie_edited.jpg

Cześć

Cinderella Elegant Beauty Salon Logo (1)
MAM NA IMIĘ JUSTYNA
I TO JA STOJĘ ZA WSZYSTKIM CO DZIEJE SIĘ W MULINOVEJ.

Zaczęłam interesować się rękodziełem kilka lat temu z miłości. Tak, z miłości. Chciałam podarować mojemu chłopakowi coś wyjątkowego na jego urodziny. Coś, co będzie przypominało mu, jak bardzo wyjątkowy jest on dla mnie… I tak wpadłam na pomysł, aby zrobić dla niego ręcznie uszytą poszetkę z jego inicjałami. Nie miałam wtedy bladego pojęcia o szyciu ani o hafcie. Szaleństwo prawda? 

 

Za rękodziełem musi stać trochę szaleństwa i mnóstwo pasji! 

 

Tworząc ten mój pierwszy projekt absolutnie zakochałam się w procesie tworzenia. W wyrażaniu siebie poprzez pracę rąk. Dlatego potem stworzyłam dla nas tamborek ślubny. Moje kolejne projekty spodobały się wielu osobom spośród moich przyjaciół i rodziny, którzy uwierzyli we mnie i dali szanse na rozwój zamawiając u mnie pierwsze realizacje. Chociaż wspominam je teraz z uśmiechem, zwłaszcza to, jak bardzo brakowało w nich warsztatu i praktyki, to widzę w nich też, jak wiele się nauczyłam od tego czasu i ciągle się uczę! 

 

Dziś mogę Wam zaoferować cząstkę siebie tworząc coś wyjątkowego dla Was. 

 

U mnie znajdziesz produkty wykonane z sercem, dbałością o szczegóły. Zamawiając u mnie stawiasz na unikatowość, wyjątkowość, wysoką jakość materiałów i wykonania a także wspierasz polskie rękodzieło. 

 

Dzięki Tobie mogę realizować swoją pasję i się rozwijać. Dziękuję! 

 

Zajrzyj do sklepu po aktualną ofertę. Napisz do mnie aby ustalić szczegóły zamówienia i termin wykonania. Pamiętaj, że nie ograniczają nas produkty w sklepie. Chętnie stworzę nowy projekt. 

 

W mojej ofercie znajdziesz:

> Tamborki na różne okazje (ślub, rocznice, narodziny, chrzest święty, bierzmowanie) 

> Szatki chrzcielne i profitki na świece 

> Ozdoby dla włosów na dużych i małych 

> Poszetki dla panów z wyszytymi inicjałami

> Cokolwiek o czym zamarzysz i ma w sobie element haftu ręcznego 

bottom of page