top of page

Opakowanie ma znaczenie!

Zanim prezent zostanie wręczony, musi zostać dodatkowo zapakowany aby dodać mu wyjątkowego charakteru.


Nie ukrywajmy, że zapakowanie prezentu to często dodatkowy problem i nie wszyscy lubią to robić.


Ja uwielbiam! Zawsze staram się pakować Wasze zamówienia tak aby już ich rozpakowywanie sprawiało Wam radość.


Ponieważ wyjatkowe okazje wymagają też wyjątkowej oprawy od teraz możecie u mnie zamówić usługę specjalnego zapakowania prezentu aby był gotowy do wręczenia.
Póki co, opcja będzie dostępna jedynie dla szatek chrzcielnych ale intensywnie szukam pudełek, które będą pasować do tamborków.


Co składa się na opakowanie?


Samo opakowanie jest wykonane z litej tektury o wymiarach 18 cm x 13 cm x 6 cm, która jest w pełni biodegradowalna. Jest w kolorze delikatnie śmietankowym.


Pudełko jest przewiązane szyfonową, ręcznie rwaną, błękitną wstążką.


To jeszcze nie wszystko! Będą też życzenia


Na wieczku pudełka znajdziecie dedykację, którą możecie wybrać spośród dwóch wzorów i dopasować do własnych preferencji.


Jedna wersja zawiera cytat z Księgi Psalmów i jest niejako przesłaniem na drogę dla nowego Chrześcijanina aby miał pewność, kto nad nim czuwa w jego życiu.


Na górze umieszczoa została gołębica trzymająca gałązkę oliwną, symbol przymierza Boga z ludźmi oraz personifikacja Ducha Świętego.


Na dole możecie dodać własne, krótkie życzenia oraz miejsce i datę chrztu.


Druga propozycja jest nieco bardziej minimalistyczna. Znajdziemy tutaj życzenia dla nowoochrzczonego dziecka oraz podobny do wcześniejszego wizerunek gołebicy.

To nie tylko opakowanie. To już pamiątka sama w sobie.


Tak zapakowana szatka będzie pięknym prezentem dla maleństwa ale będzie miała swoje praktyczne zastosowanie również w dalszych latach.


W pudełku łatwiej będzie przechowywać szatkę aby nie uległa zniszczeniu czy zakurzeniu. Poza tym w pudełku można przechować równiej inne upominki czy kartki z życzeniami otrzymanymi tego dnia.


Ciekawa jestem co myślicie o takim rozwiązaniu i czy zdecydowalibyście się na opcję z opakowaniem zamawiając prezent? Czy to ułatwia sprawę?


Dajcie znać w komentarzu i poślijcie dalej w świat jeśli spodobał się Wam ten wpis.

15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page